HAKKIMIZDA

ozel2

TOKA KUAFÖR

1999 yılında Bağdat Caddesi’nin en işlek semtlerinden Şaşkınbakkal’da 300 m2‘lik bir alanda faaliyete geçen salonumuz, gün geçtikçe gelişen ve artan taleplere daha iyi yanıt verebilmek amacı ve görselliğin de ön planda olması gerekliliğinin bilinci ile yaklaşık 2 yıldır yine aynı semtte, bu kez daha seçkin bir konumda bulunan 400 m2’lik bir salonda ve ayrıca Ataşehir’deki 2 salonla Bay-Bayan Kuaförü olarak hizmet vermektedir.

Toka Kuaför ve Güzellik Merkezi, yurt dışındaki taleplere cevap verebilme ve Toka ismini dışarıda da tanıtma hedefi ile, bir şubesini Richmond / Londra gibi bir kentte uzun araştırmalar sonucunda 2004 yılında açmıştır. Müşteri profili ve salonun doluluğu doğru strateji izlediğimizin göstergesidir.

Kişisel bakımın gerek kadın gerekse erkek için ne kadar önemli olduğu gerçeğinin farkındayız. Bu gerçekle, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek, beklentilere koşulsuz cevap verebilmek ve hizmet kalitemizi yüksek seviyede tutmak için açıldığından bu güne kadromuzu az sayıdaki personel değişimiyle sabit kılmayı başardık.

 

slogan

2020Toka Kuaför. Tüm hakları saklıdır. Powered by Digidrom